Siit leiad mõne meie kliendi tagasiside
Keskmise maja puhul kulub paigalduseks 1-2 päeva.
Jah, suletud pooridega PUR vaht on veekindel takistades vee ja veeauru ja ka tuule liikumise. Avatud pooridega vaht laseb küll veeauru läbi aga ei ima seda endasse.
Pur vahuga soojustamisel tekib minimaalselt jäätmeid, mistõttu on tegemist loodussõbraliku materjaliga.
Suletud pooridega vaht on veekindel ning avatud pooridega vaht laseb veeauru läbi (ei ima seda endasse).
Suletud pooridega vahu puhul pole vaja paigaldada auru- ega tuuletõket, kuid avatud pooridega vahu puhul on soovitatav kasutada seinte soojustamisel mõlemat.
Suletud pooridega vahtu kasutatakse pigem välikonstruktsioonidel ning avatud pooridega vahtu vahelagedes, vaheseintes ning pööningu põrandal.
Jah. Avatud pooridega PUR vaht laseb küll veeauru läbi aga ei ima seda endasse.
Jah, sõltuvalt pinnase niiskustasemest valime PUR vahu, mis selleks kõige paremini sobib.
Jah ning isegi soovituslik, sest traditsiooniliste soojustusmaterjalide puhul tuleb enamasti lisada ka aurutõkke kiht, mida PUR vahu (suletud pooridega vahu) puhul vaja ei ole.
PUR vahud on inimesele ja keskkonnale täiesti ohutud. Nende valmistamisel ei ole kasutata formaldehüüde, CFC-sid ja HCFC-sid.
PUR vahu paigalduse ajal tekkiv peenike tolm on sissehingamisel kahjulik, sest see võib tekistada hingamisteedes ummistuse, mistõttu kantakse paigalduse ajal spetsiaalset maski ning riietust. Pärast paigaldust on PUR vaht täiesti ohutu, kuid PUR vahuga pihustatud ruume tuulutatakse pärast paigaldamist ca 24 tundi.
Talvel teeme sisetöid kui temperatuur on vähemalt +5 kraadi ning niiskusaste vastab nõuetele. Talvisel ajal välistööd on enamasti välistatud, sest aluspind on enamasti liialt niiske või külm.
PUR vahul on tulekindluse E kategooria ehk pur vaht põleb ainult mõne teise põleva materjali kaasabil. Spetsiaalsete värvidega kattes on võimalik tuletundlikkust vähendada. Tulekahju korral ei jää, erinevalt villast, tulekustutusvesi PUR vahu sisse ning seega ei pea kogu hoonet lammutama.
PUR vahu on pritsides ja süstides vedelas olekus ja jõuab ka kõige väiksematesse tühikutesse ja pragudesse, kus paisudes täidab need kõik.
PUR vaht püsib terve ehitise eluea ehk ta ei kulu, murene, pragune ega vaju oma kohalt.
Termovahu ja PUR vahu suurim vahe on asjaolus, et Termovaht sisaldab suures koguses vett ja märgab maja konstruktsioone, kui PUR vaht on veekindel. (Suletud pooridega vaht takistab vee ja veeauru liikumist. Avatud pooridega vaht laseb veeauru läbi aga ei ima seda sisse)
Termovaht vajab ka eraldi tuuletõket, mida suletud pooridega PUR vaht ei vaja. (avatud pooridega pur vaht vajab samuti tuuletõket)
PUR vahuga soojustamine on kallim, kui traditsiooniliste soojustusmaterjalidega soojustamine aga see tasub ennast kindlasti ära. Nimelt on PUR vahuga soojustatud ehitised vastupidavamad ja nende eluiga pikem, sest PUR vaht toetab konstruktsioone ning PUR vahtu ei pea aja jooksul välja vahetama, sest ta ei purune, murene ega liigu paigast (ega tekita külmasildu)
Siit leiad mõne meie kliendi tagasiside